Blog

Nowości i informacje

Bon turystyczny

 

Miło nam poinformować, że zgłosiliśmy VELOTUR do programu Polski Bon Turystyczny. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, który do końca września 2022 r. mogą Państwo wykorzystać m.in. na rodzinne wczasy rowerowe.

Jak to zrobić?

1. AKTYWUJ BON

  • Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze ukończonych 18 lat i przysługuje Ci bon turystyczny, aktywuj go na platformie ZUS PUE. Zobacz filmowa instrukcję

2. ZAPISZ SWOJĄ RODZINĘ NA JEDNĄ Z NASZYCH WYPRAW

  • Wybierz wyprawę dostosowaną do Waszych możliwości kondycyjnych. Jeśli masz wątpliwości czy dana wyprawa będzie odpowiednia dla Twojego dziecka skontaktuj się z nami. 
  • Aktualna oferta wypraw i wycieczek rowerowych organizowanych przez VELOTUR znajduje się na naszej stronie. Możesz wybrać jedną z nich lub zapoznać się z tym, jak organizujemy wyprawy rowerowe na zamówienie.

3. ZREALIZUJ BON 

  • Poinformuj nas, że chcesz zapłacić bonem i podaj 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś mailem od ZUS. Kod możesz też znaleźć po zalogowaniu na swoje konto na platformie PUE ZUS (w przypadku rezerwacji mailowej zadzwonimy do Ciebie z prośbą o kod)
  • Kiedy wprowadzimy kod Twojego bonu do systemu, otrzymasz od ZUS SMS z hasłem do potwierdzenia transakcji. Podaj je nam, abyśmy mogli zatwierdzić płatność kodem. Jeśli kod był poprawny, poinformujemy Cię o tym, że Twój bon został zrealizowany.
  • W przypadku kiedy cena wyprawy przekracza wartość bonu, brakującą kwotę możesz zawsze dopłacić gotówką lub przelewem.

Do zobaczenia na trasie!

 

Kontakt

ul. 11 Listopada 62/2, 21-200 Parczew

+48 607 328 093

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.