Kontakt

kontakt

icon-phone(+48) 607 328 093 

kontakt@podrozerowerowe.pl

 

wyprawy-na-zamowienie

transport

Velotur i nasz team

Velotur to zaproszenie do aktywnych podróży rowerowych po Europie ze szczególnym uwzględnieniem Europy Wschodniej, tej części Europy w której mieszkamy, a której drogi i miejsca poznaliśmy bardzo dokładnie w czasie bliższych i dalszych wypraw rowerowych i której piękno chcielibyśmy rowerowo pokazać również i Wam. Ideą naszych podróży jest poznawanie ludzi, krajobrazów i smaków Europy na rowerze łącząc przy tym wygodny pobyt w uroczych hotelach, zajazdach oraz wiejskich gospodarstwach z najlepszą kuchnią, którą oferuje dany region.

Nigdzie się nie spieszymy. Starannie wybieramy miejsca, które odwiedzamy. Od chwili, kiedy spotkamy się na starcie wyprawy wszystko masz załatwione. Jedyne co musisz zrobić to wsiąść na rower i cieszyć się tym wszystkim co w czasie wypraw rowerowych jest najpiękniejsze - spotkanymi po drodze otwartymi i uśmiechniętymi mieszkańcami, dziewiczą przyrodą, niezwykłymi krajobrazami, zabytkami i dobrą kuchnią. A wszystko to w tempie spokojnym wszak podróżujemy rowerami!

Umiarkowany wysiłek, który jest częścią każdej rowerowej podróży wyostrza zmysły i pozwala w pełni poczuć i docenić piękno odwiedzanych na rowerze miejsc i ich osobliwego klimatu. Daj mu się porwać i wyrusz z nami na spotkanie z przygodą odkrywać miejsca niezwykłe w sposób niezwykły!

Nasz team:

 

krzysiekKrzysiek

Właściciel i główny pomysłodawca Centrum Aktywnego Wypoczynku "VELOTUR". Z rowerem związany od zawsze. Doskonały serwisman, „złota rączka”, nie ma dla Niego roweru, którego nie potrafiłby naprawić. W wolnych chwilach najchętniej spędza czas ze swoimi wnukami Mileną i Miłoszem.Współzałożyciel Parczewskiej Grupy Rowerowej.

 

 

 

grzesiekGrzesiek

Rower traktuje jako środek transportu, dlatego ciężko go spotkać jadącego innym pojazdem. Miłośnik wypraw rowerowych po Polsce Wschodniej oraz zachodniej Ukrainie oraz Białorusi. Uwielbia jeździć w miejsca nie popularne, tam gdzie zdawałoby się „nic nie ma” dlatego zakochany jest właśnie we wschodniej części Europy. Odpowiedzialny za planowanie tras oraz całą logistykę wypraw Velotur-u.  Współzałożyciel Parczewskiej Grupy Rowerowej.

 

 

agnieszkaAgnieszka

Absolwentka resocjalizacji, której największą pasją są podróże. Od skończenia studiów mieszka i pracuje w Londynie. Odwiedziła już większość krajów europejskich. W 2005 r. pierwszy raz wyjechała poza granice Europy. Zwiedziła azjatycką część Turcji, a rok później wyjechała w miesięczną podróż po Mozambiku oraz RPA, gdzie podróżowała po afrykańskiej dżungli. W 2009 r. wróciła z rocznej, samotnej podróży dookoła świata. Przez okrągły rok podróżowała po Indiach, Tajlandii, Kambodży, Laosie, Malezji, Indonezji, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Peru, Boliwii, Brazylii oraz Argentynie. Odpowiedzialna za kontakt i pilotowanie grup anglojęzycznych na naszych wyprawach.

 

wiesia j

 Wiesia

Dusza towarzystwa. Świetna organizatorka i pilot wypraw rowerowych. Od 5 lat oddaje swoje serce i zdolności organizacjom wycieczek i wypraw rowerowych dla członków Parczewskiej Grupy Rowerowej. Pomysłodawczyni i główny motor Parczewskich Pielgrzymek Rowerowych na Jasną Górę. W naszym teamie odpowiedzialna jest za staranny wybór noclegów oraz menu, ale nie ma dla Niej lepszego zajęcia niż po prostu wsiąść na dwa kółka i prowadzić nasze wyprawy rowerowe.

 

 

jarekJarek

Elektryk-automatyk z zawodu prowadzący własną firmę, z pasji zaś doskonały pilot, nawigator i rowerzysta. Miłośnik długodystansowych wypraw rowerowych. Jego rekord dziennego dystansu przejechanego rowerem to bagatela 340 km! Jego specjalność to organizacja wypraw rowerowych po Krymie, innych częściach Ukrainy oraz wypraw na Białoruś. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Współzałożyciel Parczewskiej Grupy Rowerowej.