Kontakt

kontakt

icon-phone(+48) 607 328 093 

kontakt@podrozerowerowe.pl

 

wyprawy-na-zamowienie

transport

Wyprawy w sezonie 2020

Informujemy, że w sezonie letnim 2020 organizujemy tylko wyprawy rowerowe na zamówienie dla grup zorganizowanych od 6 osób w górę. O wyprawach na zamówienie możecie przeczytać tutaj, a z naszą ofertą zapoznacie się wchodząc do działu "wyprawy na zamówienie".

Jak to działa?

  1. Wy sami wybieracie miejsce i termin wyprawy
  2. My ustalamy trasę, rezerwujemy noclegi, organizujemy transport bagaży
  3. Dogadujemy się w kwestii transportu uczestników i rowerów na miejsce startu i po jej zakończeniu (czy transport własny czy zorganizowany przez nas)
  4. Podajemy cenę wyprawy (w zależności od ilości uczestników i wybranej opcji transportu)
  5. Podpisujemy umowę
  6. Wyposażamy uczestników w program wycieczki z adresami noclegów, tradycyjną mapę oraz ślad gpx na telefon komórkowy z systemem Android lub wypożyczamy na czas trwania wycieczki odbiornik gps firmy Garmin z mapą, trasą wyprawy, zaznaczonymi miejscami, które warto zobaczyć po drodze, polecanymi restauracjami na trasie i zarezerwowanymi dla Was noclegami
  7. Spotykacie się na starcie z naszym kierowcą, który odbiera od Was bagaże lub dojeżdżacie razem na start wyprawy (w zależności od wybranej opcji transportu)
  8. Na trasie jedziecie swoim tempem, zatrzymujecie się gdzie chcecie i na ile macie ochotę, jedyny warunek - musicie dotrzeć na zarezerwowany tego dnia nocleg

Zapraszamy!